Бланки

Наша друкарня займається виготовленням бланків вже більше 15 років. Ми прекрасно вивчили потреби багатьох організацій при друку цього важливого вироби. Жодне підприємство або фірма не зможе обійтися у своїй діяльності без бланкової продукції.
Друкуємо стандартні бланки, які спрощують і впорядковують роботу держ. органів і підприємств. Крім стандартних бланків особливу увагу ми приділяємо бланками-документам суворої звітності, контроль над оборотом яких ведеться з особливою суворістю.
Наше видавництво пропонує широкий асортимент бланків різних форматів, в чорно-білому виконанні, в кольоровому вигляді. Тиражі виготовленої бланкової продукції варіюються від 1 шт. до сотень тисяч. Ми підбираємо для вас самий підходящий спосіб нанесення фарби – шляхом цифрового друку, офсетним способом або за допомогою ризографа.
В бланкової продукції дуже важливо використання нумерації із застосуванням всіляких ступенів захисту від підробки. Для цього наші працівники проставляють на кожному надрукованому бланку серію і номер, а також інші реквізити, які забезпечать відміну одиного бланка від іншого.
Друкарня веде суворий облік і контролює допечатну підготовку і друк бланків суворої звітності, тому гарантується збереження бланкової продукції від втрати або потрапляння в сторонні руки.
Досвід наш і наших колег доводить, що бланки, видрукувані друкарським способом, економлять час співробітників і кошти підприємства, так як чим більше тираж замовлення, тим менше становить вартість одного бланка. Погодьтеся, значно дешевше замовити виготовлення бланків у нас, ніж друкувати продукцію на ксероксі або розмножувальної техніки всередині вашого підприємства.
Крім бланкової продукції наше видавництво-друкарня виготовить:
– буклети
– календарі
– журнали
– книги
– блокноти
– флаєри
– брошури

Вид товарів і послуг: