Буклети

За роки постійної роботи зі своїми клієнтами наш кваліфікований персонал видавництва «Діло» прекрасно вивчив цей сегментполіграфіческого ринку. Що важливо – ми пропонуємо замовнику саме те, що йому необхідно.
Так чи інакше до даної продукції висувають безліч жорстких вимог, а підприємство, яке дорожить своєю репутацією, не зможе випустити в друк косо або неякісно видрукувані буклети з рекламою своїх послуг.
Отже, будь-яка компанія, яка виробляє продукцію або надає послуги, потребує рекламних буклетах. Буклети можуть бути присвячені виключно рекламної інформації, яка підлягає розсилці потенційним замовникам або покупцям, так і містити необхідну інформацію про пропоновані послуги. Наприклад, у вигляді буклетів друкуються всілякі схеми, запрошення, інструкції і т.д.
Для виготовлення буклетів «Діло» використовує дуже якісний папір (глянсову і крейдований). Це необхідно для того, щоб зображення були наближеними до реального товару, і одночасно привабливими, схиляються покупця звернути увагу на рекламований продукт.
Ми приділяє велику увагу грамотному опису пропонованих послуг, а також шрифтів – розбірливим і добре читаним.
Не менш важливим у процесі виготовлення буклетів є якісне складання сторінок.
Видавництво-друкарня «Діло» має серед іншого обладнання та сучасне фальцевальное. Що підтверджує високу якість готової продукції.
Оснащеність друкарні «Діло» дозволяє випускати буклети різними тиражами: від одного до мільйонних партій. Природно видавництво готове виконати замовлення в строк.
Крім буклетів наша друкарня виготовить:
– візитки
– календарі
– журнали
– книги
– блокноти
– флаєри
Видавництво-друкарня «Діло» приймає замовлення на виготовлення буклетів високої якості. Найчастіше ми співпрацюємо з клієнтами, яких цікавить не тільки якість готової продукції, а й ціна замовлення. Тому фахівці з багаторічним досвідом допоможуть підібрати підходящий матеріал, варіант друку, дизайн, що допоможе значно знизити собівартість готового видання.

Вид товарів і послуг: