Виготовлення брошур

Видавництво-друкарня «Діло», маючи великий досвід роботи у сфері поліграфічних послуг, виготовляє брошури для сотень державних підприємств, що знаходяться як в регіоні, так і в обласному центрі – м Вінниця. Ми регулярно оновлюємо технічне обладнання, комп'ютерну техніку, щоб наша продукція могла відповідати високим стандартам сучасної поліграфії.
Детальніше про брошурах. Брошури використовуються практично у всіх сферах наукової, освітньої, культурної діяльності, як в якості методичок, так і в якості літературного чи художнього твору.
Рекламна діяльність сьогодні не могла б існувати без застосування брошури.
Це виріб часто використовується як носій інструкцій до всілякої техніки, електроніці.
Фахівці з комп'ютерної верстки зможуть швидко і кваліфіковано підготувати необхідний матеріал, зображення, підібрати шрифти, а професійні дизайнери додадуть вашому виробу необхідну індивідуальність.
Пропонуємо своїм замовникам всілякі формати і різне якість використовуваного для виробів матеріалу. Це і газетний папір, та офсетний звичайна, глянцева або крейдований папір, фактурна, картон з тисненням або тонована дизайнерський папір.
Крім брошур наша друкарня виготовить:
– буклети
– календарі
– журнали
– книги
– блокноти
– флаєри
– візитки
Ми працюємо як з невеликими тиражами, так і з обсягами, обчислювальними десятками і сотнями тисяч примірників. І незалежно від обсягу замовлення ми запропонуємо своїм клієнтам максимальну допомогу і сприяння в досягненні необхідного їм результату – красивою, зручною і якісною брошури.
Особливість роботи нашої друкарні в тому, що чим більшим тираж видання, тим дешевше обійдеться замовнику одна одиниця товару.
Ми намагаємося втілювати в життя самі несподівані побажання замовника.

Вид товарів і послуг: