Рекламна поліграфія

 

Блоки для записів

Блоки для записів з вашим логотипом
Ціна: 0,80 грн.
Мінімальний обсяг замовлення: 1 шт.

Блокноти

Блокноти з вашим логотипом на пружині, термобіндері, в м'якому, твердій палітурці
Ціна: 2,80 грн.
Мінімальний обсяг замовлення: 1 шт.

Флаєр євро

Сьогодні дуже затребувана і популярна рекламна поліграфія. Тому наша друкарня приділяє особливу увагу виготовленню флаєр євро. Це невеликі паперові листівки, які є носіями будь-якої рекламної інформації.
Ми друкуємо флаєри для свят, концертів, дискотек, акцій, реклами знижок у торговельних мережах.

Найпоширеніші розміри флаєрів – 105 на 148 мм або 1/4 аркуша А4. Але фахівці нашого видавництва зможуть підібрати для вас такий формат, який максимально підійде для розміщення вашої реклами.
Креативні дизайнери нашого видавництва можуть запропонувати своїм клієнтам розміщення логотипу вашої фірми, тематичних зображень, чорно-білий друк, кольоровий друк, при цьому використовуються всілякі шрифти, зображення, різні кольори, відтінки. З легкістю ми втілимо на папері практично будь-яку вашу мрію.

У видавництві вам допоможуть визначитися з дизайном флаєра і запропонують кілька варіантів комп'ютерної моделі майбутньої листівки. Така методика дозволяє замовнику вивчити обрану композицію до найдрібніших деталей.
Для починаючих підприємців пропонуємо флаєри євро на звичайному папері за низькими цінами. Для солідних підприємств виконаємо замовлення на особливому глянцевому, крейдованому папері з використанням унікальних спеціальних фарб (у тому числі позолота і срібло), а також застосування оригінальні способи нанесення малюнка.

Друкарня «Діло» в сфері поліграфії вже понад 15 років, тому ми вважаємо це ще одним підтвердженням нашої професійності. Наша продукція якісна і доступна. Якщо вам потрібно провести акцію або рекламну кампанію – звертайтеся в «Діло», і ми виготовимо саме такі флаєри, які принесуть вашій фірмі або рекламної акції максимальний успіх при мінімальних витратах.

Візитки

Видавництво-друкарня «Діло» протягом більш ніж 15 років є основним виробником поліграфічної продукції в м Вінниця, в тому числі і візитних карток.
Друкарня виготовляє візитні картки (буклети, плакати, журнали) як офсетним способом, так і з ламінуванням, також особливі візитки, застосовуючи при цьому унікальні матеріали і технології. Найбільшою популярністю серед клієнтів користуються саме офсетні візитки, так як при мінімальній вартості вони можуть містити вичерпну інформацію про вашу фірму і пропоновані товари або послуги.
Успіх вашого бізнесу вчора, сьогодні і завтра залежав залежить і залежатиме від такої дрібниці, як візитка. Вельми сумнівно, що клієнт стане записувати номери телефонів, адреси ... А вчасно піднесений йому візитна картка надає солідності як вашому підприємству, так і вам особисто.
Безліч людей зберігають візитки фірм і компаній, передають своїм знайомим чи колегам. Очевидно, що оригінальна візитна картка дозволить надовго привернути увагу і призведе до вас нових замовників.
Креативні дизайнери видавництва «Діло» за багато років роботи навчилися добре розуміти побажання клієнтів, а тому зроблять все, щоб візитна картка зберігалася у вас довго і передавалася з рук в руки з найкращими відгуками про вашу компанію.
Наша друкарня приймає замовлення на тиражування візитних карток, буклетів, книг, журналів, бланків та календарів в будь-якій кількості. А наші дизайнери підберуть необхідний формат і створять унікальний стиль вашої візитки, де комфортно розташується як контактна, так і рекламна інформація про вашу компанію.
Виключно всі замовники «Діло» залишаються задоволені нашою ціновою поітікой, при тому, що висока якість залишається незмінним. Для авторитетних фірм наш персонал зможе виготовити індивідуальні та стильні візитки, собівартість яких буде трохи дорожче.
Побажання клієнта враховуються в тому числі і щодо вартості поліграфічної продукції.
Крім візитних карток наша друкарня виготовить:
- буклети
- календарі
- журнали
- книги
- блокноти
- флаєри
- брошури
Беручи до уваги побажання клієнта, ми готові запропонувати для друку візитної картки нестандартні матеріали (калька, пластик, папір "плайк", дизайнерський папір). Наприклад, пластикові візитки мають свої переваги перед іншими візитками з інших матеріалів, вони не мнуться і довго зберігається нанесений текст або зображення. А для додання візитці особливої солідності застосовуємо для прикраси срібні або золоті фарби, використовуємо ламінування. Такі картки вигідно підкреслять солідність вашого підприємства.
Особлива увага приділяється виготовленню корпоративних, ділових і візиток таксі. Так як така продукція друкується завжди великими тиражами, зрозуміло передбачено широкий ціновий діапазон.

Subscribe to RSS - Рекламна поліграфія