Друк бланків

Виготовлення бланків

Наша друкарня займається виготовленням бланків вже більше 15 років. Ми прекрасно вивчили потреби багатьох організацій при друку цього важливого вироби. Жодне підприємство або фірма не зможе обійтися у своїй діяльності без бланкової продукції.
Друкуємо стандартні бланки, які спрощують і впорядковують роботу держ. органів і підприємств. Крім стандартних бланків особливу увагу ми приділяємо бланками-документам суворої звітності, контроль над оборотом яких ведеться з особливою суворістю.
Наше видавництво пропонує широкий асортимент бланків різних форматів, в чорно-білому виконанні, в кольоровому вигляді. Тиражі виготовленої бланкової продукції варіюються від 1 шт. до сотень тисяч. Ми підбираємо для вас самий підходящий спосіб нанесення фарби – шляхом цифрового друку, офсетним способом або за допомогою ризографа.
В бланкової продукції дуже важливо використання нумерації із застосуванням всіляких ступенів захисту від підробки. Для цього наші працівники проставляють на кожному надрукованому бланку серію і номер, а також інші реквізити, які забезпечать відміну одиного бланка від іншого.
Друкарня веде суворий облік і контролює допечатну підготовку і друк бланків суворої звітності, тому гарантується збереження бланкової продукції від втрати або потрапляння в сторонні руки.
Досвід наш і наших колег доводить, що бланки, видрукувані друкарським способом, економлять час співробітників і кошти підприємства, так як чим більше тираж замовлення, тим менше становить вартість одного бланка. Погодьтеся, значно дешевше замовити виготовлення бланків у нас, ніж друкувати продукцію на ксероксі або розмножувальної техніки всередині вашого підприємства.

Subscribe to RSS - Друк бланків