Друк флаєрів

Виготовлення флаєрів євро

Сьогодні дуже затребувана і популярна рекламна поліграфія. Тому наша друкарня приділяє особливу увагу виготовленню флаєр євро. Це невеликі паперові листівки, які є носіями будь-якої рекламної інформації.
Ми друкуємо флаєри для свят, концертів, дискотек, акцій, реклами знижок у торговельних мережах.

Найпоширеніші розміри флаєрів – 105 на 148 мм або 1/4 аркуша А4. Але фахівці нашого видавництва зможуть підібрати для вас такий формат, який максимально підійде для розміщення вашої реклами.
Креативні дизайнери нашого видавництва можуть запропонувати своїм клієнтам розміщення логотипу вашої фірми, тематичних зображень, чорно-білий друк, кольоровий друк, при цьому використовуються всілякі шрифти, зображення, різні кольори, відтінки. З легкістю ми втілимо на папері практично будь-яку вашу мрію.

У видавництві вам допоможуть визначитися з дизайном флаєра і запропонують кілька варіантів комп'ютерної моделі майбутньої листівки. Така методика дозволяє замовнику вивчити обрану композицію до найдрібніших деталей.
Для починаючих підприємців пропонуємо флаєри євро на звичайному папері за низькими цінами. Для солідних підприємств виконаємо замовлення на особливому глянцевому, крейдованому папері з використанням унікальних спеціальних фарб (у тому числі позолота і срібло), а також застосування оригінальні способи нанесення малюнка.

Друкарня «Діло» в сфері поліграфії вже понад 15 років, тому ми вважаємо це ще одним підтвердженням нашої професійності. Наша продукція якісна і доступна. Якщо вам потрібно провести акцію або рекламну кампанію – звертайтеся в «Діло», і ми виготовимо саме такі флаєри, які принесуть вашій фірмі або рекламної акції максимальний успіх при мінімальних витратах.

Крім флаєрів євро наша друкарня, яка знаходиться в м.Вінниця, Хмельницьке шосе, 145 виготовить:
– буклети
– календарі
– журнали
– книги
– блокноти
– брошури
– бланки

Subscribe to RSS - Друк флаєрів