Друк календарів

Виготовлення календарів

Чому ви повинні замовляти друк календарів на 2015 рік саме у нас? все дуже просто. Видавництво-друкарня «Діло» – це багаторічний досвід роботи, крупна
виробнича база включає сучасне, інноваційне обладнання, професійне обслуговування, надійність і гарантія. Ми використовуємо тільки
якісні матеріали у виготовленні такого виробу, як календарі.

Друкарня «Діло» має великий досвід виготовлення календарів і враховує смаки та потреби споживачів конкретних товарів або послуг. Наше дизайнерське бюро запропонує вам різноманітну гаму всіляких зображень і забарвлень, а також допоможе привабливо розмістити на календарі вашу рекламу.

Найпопулярнішим і універсальним є маленький кишеньковий календар, носій оригінального малюнка, рекламного блоку фірми або офіційної особи. Найчастіше великі компанії традиційно роблять такі подарунки своїм постійним або потенційним клієнтам. Такий виріб протягом року перебувати у його власника і ненав'язливо нагадує саме про цю компанію.

Якщо клієнт виявить бажання, наші фахівці виконають ламінування календарів.

Виходячи з можливостей друкарні, тираж поліграфічного вироби може бути як 1 шт., так і сотні і тисячі штук. При друку календарів друкарня «Діло» застосовує дуже гнучку цінову політику. Наші клієнти можуть розраховувати на професійне виконання і доступні ціни.

До ваших послуг широкий асортимент продукції: це кишенькові календарики, настінні календарі, настільні перекидні календарі, настінні перекидні календарі, настільні календарі і т. д.

Друкарня виконає календарі як на папері стандартного формату, так і може підібрати розміри виробів залежно від побажань замовника.

Крім календарів наша друкарня друкує:
– Візитні картки
– буклети
– журнали
– книги
– блокноти
– Флаєри євро
Ми допоможемо втілити в життя найнесподіваніші побажання в оформленні такого
необхідного в будь-якому офісі поліграфічного вироби, як календар.

Subscribe to RSS - Друк календарів