Друк візиток

Візитки

Видавництво-друкарня «Діло» протягом більш ніж 15 років є основним виробником поліграфічної продукції в м Вінниця, в тому числі і візитних карток.
Друкарня виготовляє візитні картки (буклети, плакати, журнали) як офсетним способом, так і з ламінуванням, також особливі візитки, застосовуючи при цьому унікальні матеріали і технології. Найбільшою популярністю серед клієнтів користуються саме офсетні візитки, так як при мінімальній вартості вони можуть містити вичерпну інформацію про вашу фірму і пропоновані товари або послуги.
Успіх вашого бізнесу вчора, сьогодні і завтра залежав залежить і залежатиме від такої дрібниці, як візитка. Вельми сумнівно, що клієнт стане записувати номери телефонів, адреси ... А вчасно піднесений йому візитна картка надає солідності як вашому підприємству, так і вам особисто.
Безліч людей зберігають візитки фірм і компаній, передають своїм знайомим чи колегам. Очевидно, що оригінальна візитна картка дозволить надовго привернути увагу і призведе до вас нових замовників.
Креативні дизайнери видавництва «Діло» за багато років роботи навчилися добре розуміти побажання клієнтів, а тому зроблять все, щоб візитна картка зберігалася у вас довго і передавалася з рук в руки з найкращими відгуками про вашу компанію.
Наша друкарня приймає замовлення на тиражування візитних карток, буклетів, книг, журналів, бланків та календарів в будь-якій кількості. А наші дизайнери підберуть необхідний формат і створять унікальний стиль вашої візитки, де комфортно розташується як контактна, так і рекламна інформація про вашу компанію.
Виключно всі замовники «Діло» залишаються задоволені нашою ціновою поітікой, при тому, що висока якість залишається незмінним. Для авторитетних фірм наш персонал зможе виготовити індивідуальні та стильні візитки, собівартість яких буде трохи дорожче.
Побажання клієнта враховуються в тому числі і щодо вартості поліграфічної продукції.
Крім візитних карток наша друкарня виготовить:
- буклети
- календарі
- журнали
- книги
- блокноти
- флаєри
- брошури
Беручи до уваги побажання клієнта, ми готові запропонувати для друку візитної картки нестандартні матеріали (калька, пластик, папір "плайк", дизайнерський папір). Наприклад, пластикові візитки мають свої переваги перед іншими візитками з інших матеріалів, вони не мнуться і довго зберігається нанесений текст або зображення. А для додання візитці особливої солідності застосовуємо для прикраси срібні або золоті фарби, використовуємо ламінування. Такі картки вигідно підкреслять солідність вашого підприємства.
Особлива увага приділяється виготовленню корпоративних, ділових і візиток таксі. Так як така продукція друкується завжди великими тиражами, зрозуміло передбачено широкий ціновий діапазон.

Subscribe to RSS - Друк візиток